TDG50IMP Boring Bar Portable
TDG50IMP Boring Bar Portable
Għodod li jistgħu jinġarru tal-Borer Borer Video Machining
Disinn kompatt u modulari
7KG u 5KG kull, aktar portabbli, pass ta 'regolazzjoni ta' veloċità inqas minn 0 sa 0.5mm, faċilment jiksbu l-iskambju 'il quddiem u lura.
Bar tad-dwejjaq
Kwalità għolja tal-azzar strutturali tal-liga biex tiżgura l-eżattezza tal-qtugħ minħabba s-saħħa għolja u r-riġidità tagħha. It-tul tal-bar għandu 3 għażliet: 1828mm,
2438mm, 3500mm. Tul personalizzat jista 'jkun disponibbli
Drive Power Unit
Mutur elettriku, magħmul fil-Ġermanja, fażi waħda, 1250W & 1800W disponibbli. Huwa kapaċi jaqta 'fond massimu ta' 6mm.
Skalabbiltà superjuri
  • Mhux obbligatorju bar tal-boring iżgħar wieħed biex jinkiseb borża Ø35-400mm.
  • Żewġ daqsijiet ta 'ras li jħarsu biex tinkiseb firxa ta' proċessar li tiffaċċja Ø80-450mm.
  • Welder mhux obbligatorju b'toqob awtomatiku użat ma 'titqib tal-linja li jista' jinġarr.
Linji li Jġorru ta 'l-Għodda tal-Magni Boring-Joysung
DATA TEKNIKA
Bar Boring
50mm
30mm (għażla)
Dia Boring
55 - 4 00mm
35 - 4 00mm (għażla)
Stock Boring
300 mm 、 600mm
Rata ta ’Għalf
0-0.5mm / rev
Drive Power Unit
Fażi Unika, 110V / 230V, 1250 / 1800W
Quddiem Ras
80-380mm, 120-450mm
DATA TAT-TEST
Dijametru tat-titqib
Profond ta 'Qatgħa
Rata ta ’Għalf
RPM
Ø200
5mm
0.25
Ø400
1mm
0.2
Unità tal-Għalf Assjali
  • Għalf mekkaniku, rata ta 'għalf: 0-0.5mm / rev.
  • Jista 'jintrama kullimkien fuq il-bar
  • Piż: 5KG.
Kamin taċ-ċomb
  • 300mm stock tal-għalf
  • Stokk ta 'għalf 600mm
  • Serratura limitata
Unità ta 'Rotazzjoni
  • Proporzjon għat-Tnaqqis tal-Irkaptu: 5: 1
  • Piż: 7Kg
Bar tad-dwejjaq
  • Il-vireg kollha huma magħmula minn azzar miksi 42CrMo.
  • Għodda tat-toqob spazjata kull 200mm.